Cool curke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koja vam je najdraža poznata osoba?

Go down 
3 posters

Koji vam je naj draža poznata osoba ?
Vanessa Hudgens
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap11%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Ashley Tisdale
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap0%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Avril Lavinge
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap11%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Miley Cyrus
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap11%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Lady GaGa
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap67%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Rihanna
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap0%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Selena Gomez
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap0%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Taylor Swift
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap0%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netko drugi ( napišite u komentarima)
Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_lcap0%Koja vam je najdraža poznata osoba? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 9
 

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty
PostajNaslov: Koja vam je najdraža poznata osoba?   Koja vam je najdraža poznata osoba? Emptypet stu 13, 2009 9:29 pm

Napišite u post i glasajte za najdražu poznatu osobu.
[Vrh] Go down
Tany




Broj postova : 9
Bodovi : 15
Join date : 14.11.2009

Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža poznata osoba?   Koja vam je najdraža poznata osoba? Emptysub stu 14, 2009 11:40 am

Miley Cyrus
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža poznata osoba?   Koja vam je najdraža poznata osoba? Emptysub stu 14, 2009 1:59 pm

Lady GaGa X3
[Vrh] Go down
Lorena

Lorena


Broj postova : 31
Bodovi : 30
Join date : 24.12.2009

Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža poznata osoba?   Koja vam je najdraža poznata osoba? Emptypet vel 12, 2010 1:21 pm

Lady Gaga i Avril Lavigne.
Ali anketa je istekla, pa ne mogu glasati.
Miley Cyrus mi je isto ok. xD
[Vrh] Go down
Ayla
Admin
Ayla


Broj postova : 219
Bodovi : 221
Join date : 29.10.2009

Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža poznata osoba?   Koja vam je najdraža poznata osoba? Emptypet vel 12, 2010 6:44 pm

Evo: sada svi mogu glasati! A oni koji su već glasali mogu još jednom glasati za svoje favorite Very Happy

Ja sam glasala za Lady Gagu!
[Vrh] Go down
https://coolcurke.forumhr.com
Lorena

Lorena


Broj postova : 31
Bodovi : 30
Join date : 24.12.2009

Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža poznata osoba?   Koja vam je najdraža poznata osoba? Emptypet vel 12, 2010 7:45 pm

Ja sam glasala za Avril.
Ali Avril i Lady Gaga su mi suup.xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža poznata osoba?   Koja vam je najdraža poznata osoba? Empty

[Vrh] Go down
 
Koja vam je najdraža poznata osoba?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koja vam je najdraža knjiga?
» najdraža životinja
» Koja grupa je naj?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cool curke :: Forum :: Svašta :: Poznati-
Forum(o)Bir: