Cool curke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tvoji problemi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tvoji problemi Empty
PostajNaslov: Tvoji problemi   Tvoji problemi Emptyned stu 08, 2009 9:44 am

Ako imaš neki problem napiši u post.To može biti bilo što.Može biti lubavni,školski,ako te nešto muči...Samo se javite
[Vrh] Go down
Tany




Broj postova : 9
Bodovi : 15
Join date : 14.11.2009

Tvoji problemi Empty
PostajNaslov: Re: Tvoji problemi   Tvoji problemi Emptysub stu 14, 2009 11:39 am

Ja imam jedan veliki problem a to je da sam sramežljiva i kad neko viče na mene u školi ide mi na plač

a doma sam drugčija

ja neznam kaj mi je
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tvoji problemi Empty
PostajNaslov: Re: Tvoji problemi   Tvoji problemi Emptyned stu 15, 2009 1:57 pm

To ti je normalno. Tako ti je bilo i meni. Doma sam potpuno opuštena. U školi sam se stidila i htjela sam biti neprimjetna premda to nisam ni skužila. Ja mislim da se trebaš družiti više s onim tko viče na tebe (mislim ako je učiteljica u pitanju onda ne). Moraš se opustiti i držati cool. Kada netko poviče na tebe (od prijatelja ) jer si npr. uzela njegovu gumicu jer on uzima tvoju i dobacuje se drugima i onda on viče na tebe odgovrimu pa? ili takav nekakav odgovor onako. Pokažimu da ti ne vrijedi to što on tebi kaže i podsjeti ga da je on i tebi uzeo gumicu. Biti ćeš više cool i biti će više zamjećena.
[Vrh] Go down
Tany




Broj postova : 9
Bodovi : 15
Join date : 14.11.2009

Tvoji problemi Empty
PostajNaslov: Re: Tvoji problemi   Tvoji problemi Emptyčet stu 26, 2009 9:54 pm

tnx,ali ja imam problema s učiteljicom iz glazbenog,ona nebre moje ime zapamtit onda me zove Tamara,Tajana...zadnji put me pitala ovo:Tamara u kojoj ljestvici je napisana ova pjesmica.Ja nisam znala dal mene pita ili moju poluprijateljicu tamaru,i onda sam ju pitala JA?! A ona kaže da ti sva sam se osramotila,skoro su mi suze pale.Od toga dana ju želim ubiti XD

to je jedan primjer kad sam tiha i kad mi ide na plač Very Happy XD Tvoji problemi 414583
[Vrh] Go down
Ayla
Admin
Ayla


Broj postova : 219
Bodovi : 221
Join date : 29.10.2009

Tvoji problemi Empty
PostajNaslov: Re: Tvoji problemi   Tvoji problemi Emptypet stu 27, 2009 5:12 pm

Ako ti učiteljica ne može zapamtiti ime onda na jedan papir napiši svoje ime i stavi ga na stol onako da stoji. Ili napravi nešto lijepo i onda će te učiteljica zapamtiti po tom što si lijepo napravila.
[Vrh] Go down
https://coolcurke.forumhr.com
Sponsored content





Tvoji problemi Empty
PostajNaslov: Re: Tvoji problemi   Tvoji problemi Empty

[Vrh] Go down
 
Tvoji problemi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cool curke :: Forum :: Svašta :: Tvoji problemi-
Forum(o)Bir: