Cool curke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Božićni party i smajlići

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ayla
Admin
Ayla


Broj postova : 219
Bodovi : 221
Join date : 29.10.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptysri pro 02, 2009 12:07 pm

Evo sada je advent pa bismo mogli napraviti božićni party. On bi bio negdje oko božića. Vjerojatno ne baš na božić jer tada putujemo i ne možemo baš ići na internet... Pa bi mogao biti prije završetka škole. Još ćemo se dogovoriti ako skupimo dovoljno potpisa.Ako ste za potpišite se ovako:
Potpis:Nikolina

Ako skupimo 5 potpisa party će biti.
Kako vam se sviša ovaj prijedlog? santa rendeer

------------------------------------------------------------

Sada je advent a mi nemamo tako puno božićnih smajlća, pa u ovu temu možete stavljati slike smajlića a najbolje ćemo dodati. Ovo su božićni smajlići koje već imamo: santa rendeer

Kako vam se sviđa ovaj prijedlog?


Zadnja promjena: Nikolina; sri pro 02, 2009 12:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://coolcurke.forumhr.com
Diana

Diana


Broj postova : 278
Bodovi : 183
Join date : 27.11.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptysri pro 02, 2009 12:10 pm

Kopirancija moga, ali mi se sviđa.

Potpis: Diana
[Vrh] Go down
Ayla
Admin
Ayla


Broj postova : 219
Bodovi : 221
Join date : 29.10.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptysri pro 02, 2009 12:14 pm

Htjela sam napisati da se nadam da se ne ljtiš ali nisam znala kako bi to napisala pa nisam. XD Wink
[Vrh] Go down
https://coolcurke.forumhr.com
Ayla
Admin
Ayla


Broj postova : 219
Bodovi : 221
Join date : 29.10.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptysri pro 02, 2009 1:07 pm

Evo nekih novih smajlića:

Božićni party i smajlići 257435 :djedica: :kapica: Božićni party i smajlići 342571 :bor:
[Vrh] Go down
https://coolcurke.forumhr.com
Gost
Gost




Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptysri pro 09, 2009 5:09 pm

ja sam za rendeer santa
potpis: sonja
[Vrh] Go down
Diana

Diana


Broj postova : 278
Bodovi : 183
Join date : 27.11.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptysri pro 09, 2009 5:17 pm

Neke smo preimenovale evo svih: Božićni party i smajlići 257435 Božićni party i smajlići 682734 Božićni party i smajlići 661604 Božićni party i smajlići 342571 Božićni party i smajlići 255242 santa smile božićni bor

Potrudit ćemo se staviti ih još!
[Vrh] Go down
Anastazija

Anastazija


Broj postova : 63
Bodovi : 36
Join date : 30.10.2009
Age : 25

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptypon pro 21, 2009 5:26 pm

Potpis: Anastazija
[Vrh] Go down
Ayla
Admin
Ayla


Broj postova : 219
Bodovi : 221
Join date : 29.10.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptypon pro 21, 2009 6:01 pm

Da se bar još Hanna potpiše Neutral
[Vrh] Go down
https://coolcurke.forumhr.com
Diana

Diana


Broj postova : 278
Bodovi : 183
Join date : 27.11.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptyuto pro 22, 2009 3:48 pm

Božićni party neće biti točno na Božić jer neki odlaze i tako već će biti sutra, imamo dosta potpisa no ipak će se Hanna sutra sigurno potpisati. Božićni party će biti 23.12.2009., vjerojatno ću nešto danas napraviti. Neće biti u određeno vrijeme jer svakome paše drukčije. Ima li komentara?
[Vrh] Go down
Ayla
Admin
Ayla


Broj postova : 219
Bodovi : 221
Join date : 29.10.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptyuto pro 22, 2009 4:05 pm

To sam ja htijela napisati. Hanna mi je u školi rekla da ima kaznu i da ne smije na kompjutor te da hoće da imamo Božićni party, da se ja potpišem za nju jer joj sutra prestaje kazna. Very Happy

Potpis: Hanna
[Vrh] Go down
https://coolcurke.forumhr.com
Alex Lavren

Alex Lavren


Broj postova : 36
Bodovi : 41
Join date : 29.12.2009

Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Emptyuto pro 29, 2009 5:55 pm

Pošto kad sam slala PM ovo još nisam vidjela, sada ću tu napisati. I ovo je ukradeno!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Božićni party i smajlići Empty
PostajNaslov: Re: Božićni party i smajlići   Božićni party i smajlići Empty

[Vrh] Go down
 
Božićni party i smajlići
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Božićni party
» Božićni party
» :( Smajlići :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cool curke :: Forum :: Prijedlozi,pitanja i rasprave :: Prijedlozi-
Forum(o)Bir: